De aanvraag voor een eerste dakopbouw op een woning die niet aan de zuidkant van de Billie Holiday- of de Boy Edgarstraat ligt, is eind januari door onze gemeente afgewezen. De handtekeningenactie van de achterliggende buren heeft 235 ondertekende formulieren opgeleverd, waarbij niet eens alle bewoners van de wijk waren benaderd.

Technisch gezien waren aanvullende bezonningsstudies en architectonische argumenten, ondersteund door de architect van onze wijk, gronden voor deze afwijzing. De vergroting van het woongenot bij de aanvragers weegt ook niet op tegen de nadelen voor de direct omwonenden.

In dit traject is vanuit de Vereniging Park Haagseweg ook een brief uitgegaan naar de portefeuillehouder Ruimtelijke Ordening om dit soort aanvragen in de toekomst niet-ontvankelijk te verklaren.

Add comment


Security code
Refresh